ECO MORTAR

CENA ZA
1 kg
DOSTĘPNE OPAKOWANIA
25 kg
Opis produktu

ECO MORTAR SL ®
innowacyjna posadzka wyrównująca do zastosowań domowych i przemysłowych

ECO MORTAR SL® to produkt idealny do poziomowania podłóg. Nie wykazuje naprężeń powierzchniowych, ma dobrą odporność na ściskanie i zginanie, posiada dobrą przyczepność i jest odporny chemicznie, a także odznacza się szybkim wiązaniem bez pęknięć.
Cechuje się łatwą aplikacją (możliwość nanoszenia maszynowego), jest mieszalny z piaskiem, a możliwość chodzenia uzyskuje już po 6 godzinach od aplikacji (pełne utwardzenie następuje po dwóch dniach). Nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny i wolny od lotnych związków organicznych, produkowany z bezpiecznych materiałów alternatywnych, które mają bardzo niski ślad CO2, a dodatkowo nie wywołujących alergii.
Ta bardzo cienka, przyjazna dla środowiska, płynna, mineralna posadzka wyrównująca oparta na nowym systemie wiążącym jest idealna do do zastosowań wewnątrz obiektów (do użytku zewnętrznego nadaje się wyłącznie w połączeniu z zastosowaniem ochrony przed wilgocią) i służy do wygładzania powierzchni przed układaniem wykładzin, laminatów, parkietu, wykładzin PCV lub linoleum. Ze względu na swoją twardość znajduje również zastosowanie m.in. w garażach, fabrykach czy piwnicach, a grubości aplikacji warstwy wynosi od 2 do 40 mm.