Kim jesteśmy?

 

 

HYPERTECTUM POLSKA

 

Kim jesteśmy?

Hypertectum Polska  to marka obecna na rynku usług około budowlanych od 1996 roku, a doświadczenie z profesjonalną hydrolizolacją i produktami Hypertectum zdobywamy od 2009 roku.

Na naszą silną pozycję składają się doświadczenia zdobywane latami, kilka tysięcy wzorcowo obsłużonych Klientów, grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz blisko tysiąc w pełni zrealizowanych inwestycji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Aktualnie poprzez sieć naszych dystrybutorów i firm wykonawczych obsługujemy rocznie kilkaset najróżniejszych inwestycji budowlanych zabezpieczając m.in. dachy o łącznej powierzchni kilkuset tysięcy metrów kwadratowych.  Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe wsparcie techniczne, szkolenia, doradztwo, konsultacje i najwyższej jakości usługi wykonawcze.

HYPERTECTUM POLSKA od 2015 roku jest wyłącznym  przedstawicielem na Polskę firmy ETS EUROPE, właściciela marki HYPERTECTUM®, a od 15 października 2019 roku, poprzez naszą zależną spółkę HYPERTECTUM DEUTSCHLAND GmbH z siedzibą w Berlinie, jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem systemów hydroizolacyjnych na Niemcy.

Realizujemy projekty na terenie kraju oraz całej Europy.

Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom naszych Klientów, od 2018 roku w ramach rozszerzenia naszej dotychczasowej działalności, uruchomiliśmy dodatkowe usługi związane z okresowymi przeglądami technicznymi, czyszczeniem, bieżącymi naprawami oraz sezonowym odśnieżaniem powierzchni dachowych. Aktualnie w ramach zawartych umów pod naszą stałą opieką znajdują się dachy najróżniejszych obiektów handlowych i magazynowych o łącznej powierzchni przekraczającej kilkadziesiąt tysięcy m2.

Jak pracujemy?

W Hypertectum Polska pracujemy na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, z entuzjazmem i zaangażowaniem oraz z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk. Współpraca z naszą firmą to gwarancja pełnej satysfakcji z wykonanych zleceń oraz wysoka jakości obsługi.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz szerokim kompetencjom w obszarze hydroizolacji, jesteśmy przygotowani, aby samodzielnie wykonać nawet największe i najbardziej skomplikowane procesy hydroizolacji dachów o powierzchniach przekraczających kilkadziesiąt tysięcy mkw. 

Potwierdzeniem wysokiego poziomu świadczonych przez naszą firmę usług są referencje zadowolonych Klientów, wieloletnia współpraca z wiodącymi firmami dekarskimi w Polsce i w Niemczech oraz zdobywane  przez nas nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.

Nasza misja

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów oferując systemy skutecznie zabezpieczające dachy przed wszelkiego rodzaju nieszczelnościami, budując tym samym nasz wspólny sukces.

Nasza wizja

Podstawowy nasz cel to nieustanny rozwój firmy i szacunek dla natury. Dlatego nasze produkty spełniają szereg rygorystycznych norm w zakresie niskoemisyjności i są przyjazne dla środowiska.

Zaufali nam między innymi:

                

                                                                                                 

                                      

 

 

 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz poniższymi filmami instruktażowymi:

APLIKACJA SYSTEMU HYDROIZOLACJI NA PAPIE

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI ?